Poprawa osiągów Spydera E-99 Avant

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lordmarcel

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Shadows Corps

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 12:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy wymiana bolta Shocktech Bolt Superflye albo Kingamn Anti-Chop Bolt E w Spyderze E-99 daje cokolwiek ??
Chodzi mi o to czy jest poprawa celnosci, osiagow, zmniejszenia "kopania" oraz przycinania kulek ! Zastanawiam sie nad wymiana bolta ale nie wiem czy to cos da.
I czy gdybym mial wymieniac bolt to lepiej kupic Shocktecha Superflye-a czy Anti-Chop Bolt E !

POZDRO :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Kacper

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Team Aliens

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daj se spokój z upami tej klamki. Miałem E99, przerabiałem upgradowanie i totalnie nic to nie daje. Wymiana bolta i tak Ci nic nie da przy grawitacyjnej spłuczce.

Jedyny upgrade tego markera to:

1. System HP z wyjściem 850PSI (wszystkie aluminiowe i stalowe) Stabilizuje się prędkość wylotową i całkowicie eliminuje rozwalanie kulki na bolcie przez źle rozprężone CO2 (zostanie po zmianie klamki)
2. Szybka spłuczka elektryczna, minimum Evo2 co Ci wyeliminuje zmniejszy do minimum ścięcia na bolcie. (zostanie po zmianie klamki)
3. Lufa i nie inwestuj w nic z górnej półki bo prędzej czy później zmienisz marker. Chyba że masz możliwość kupić za naprawdę małą kasę. Jakiś czas temu widziałem w ogłoszeniach Dye Ultra Light z gwintem spydera za jakieś małe pieniądze.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kacper

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 18:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daj se spokój z upami tej klamki. Miałem E99, przerabiałem upgradowanie i totalnie nic to nie daje. Wymiana bolta i tak Ci nic nie da przy grawitacyjnej spłuczce.

Jedyny upgrade tego markera to:

1. System HP z wyjściem 850PSI (wszystkie aluminiowe i stalowe) Stabilizuje się prędkość wylotową i całkowicie eliminuje rozwalanie kulki na bolcie przez źle rozprężone CO2 (zostanie po zmianie klamki)
2. Szybka spłuczka elektryczna, minimum Evo2 co Ci wyeliminuje zmniejszy do minimum ścięcia na bolcie. (zostanie po zmianie klamki)
3. Lufa i nie inwestuj w nic z górnej półki bo prędzej czy później zmienisz marker. Chyba że masz możliwość kupić za naprawdę małą kasę. Jakiś czas temu widziałem w ogłoszeniach Dye Ultra Light z gwintem spydera za jakieś małe pieniądze.
do góry
Kacper

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ups
do góry
lordmarcel

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Shadows Corps

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 20:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam elektro spluke (na zdjeciu jej poprostu jeszcze nie ma :P)
i all americasa 14" (mialem okazje kupic za naprawde male pieniadze)
co daje bolt przy elektrycznej spluczce ??
do góry
Lim-Dul

Staż (od roku): 2001

PostWysłany: Sob Sie 04 2007 23:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Źle zrozumiałeś Kacpra. =)

Jemu chodziło o to, że jeżeli spłuczka będzie szybko podawała, to nie będzie problemu, że marker strzela szybciej, niż spłuczka podaje - ergo, nie będzie (prawie w ogóle) ścięć na bolcie. Spyder E-99 nie ma w końcu oczu i niechaj nikt Ci nie wmówi, że jakieś mechaniczne rozwiązania na bolcie są tak samo dobre, jak oczy w innych markerach (słyszałem już takie opinie =).
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: