Spyder e99 Avant - pytanie do wyjadaczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ratay

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 12:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowym posiadaczem e99, i jestem juz po pierwszych grach. Kolega kupił refabrykowanego spydera MR1 i jak wczoraj zauważyliśmy prędkośc jego kulki jest prawie o połowe wieksza niż mojej. Skąd taka dysproporcja? Kreciłem tym pokretłem z tylu na maxa w obie strony ale do szybkości kulki z MR1 nawet sie nie zblizyłem. Wiec ktoś moze w czym tkwi problem? Za odpowiedzi z góry dziekuje
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
StefanTelefan

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Terror Squad/First2Fight

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 12:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze na kazdej grze powinno byc chrono ... to dla waszego bezpieczenstwa... predkosc wylotowa nie powinna przekraczac 300FPS (stóp na sekunde) ... Wina moze lezec w tym ze kolega na MR1 ma gruuubo ponad 300 i do niego dobic nie mozesz. albo on ma w porzadku a cos z twoim markerem jest nie tak ... :] sprawdzcie je na chrono !!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Pływak

Staż (od roku): 2005
Drużyna: PLECHA

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli grasz na CO2 to ustaw góra 270-280FPS, a jeśli mimo regulacji nie możesz uzyskać takiej prędkości to wymień sprężynę na mocniejszą bo pewnie kupiłeś marker używany i może być już wyrobiona. Sprawdź też ciśnienie w butli oraz rozbierz i wyczyść dokładnie marker bo możliwe, że jakieś śmieci dostały się do środka...
do góry
ratay

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 13:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mr1 był kupiony w kansusie w zeszłym tygodniu i byl ustawiany. Co do mojego e99 to fakt kupiłem używany. Butla była pełna. Wiec pozostaje nowa spręzyna tak jak kolega pisał.
do góry
Miluś

Drużyna: [ST]

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 14:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a chronowałeś go? jaka prędkość była?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
ratay

PostWysłany: Sob Lip 28 2007 14:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety swojego nie ale MR1 byl ustawiony dobrze, wiec traktuje go jako punkt odniesienia, a mój przy nim wypada blado..
do góry
Quarek

Drużyna: EPT

PostWysłany: Wto Lip 31 2007 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"MR1 byl ustawiony dobrze, wiec traktuje go jako punkt odniesienia"

Skąd pewność że MR1 był ustawiony dobrze ??
Czyscili, skladali, przykrecili jak im pasowało