Spyder mr2 i osprzęt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemon

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sro Lip 04 2007 22:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie mnie tu zlinczujecie bo to nie miejsce/ktos juz o tym pisal/nie przeszukalem formu itp. ale mimo to poproszę o pomoc.

Chcę kupić taki sprzęt:
- Spyder mr2
- mambę spiralną 32 degrees
- butle HP - SYSTEM HP 0.8L 3000PSI PE
- spłuczkę EMPIRE RELOAD II

Pytanie czy to zagra dobrze. Naprawdę spędziłem pół wieczoru szukając dobrej kombinacji, ale jako totalny lamer chcialbym jakis komentarz od profesjonalistów zanim wydam kasę. Dodam, że marker Spyder MR2 mi pasuje wygladem i osiągami. Wszystko inne mógłbym zmienić. Z góry dzieki za pomoc.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
sonic

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Częstochowska Piechota Paintballowa // PB Lovers

PostWysłany: Sro Lip 04 2007 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mi oceniać ten sprzęt bo mr2 nie znam; jedynie pozwolę sobie zwrócić uwagę na butle że chyba 1,1L będzie lepsiejsza bo starczy na więcej strzałów a 0.8 trzeba będzie nieco częściej ładować (nie na każdej grze są wszechobecne i dostępne sprężarki)... aczkolwiek człowiek jest omylny:)

pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Wto Lip 17 2007 20:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lemon poszukaj na forum po "mr". Było już sporo na ten temat. Generalnie tak jak pisze Szfagier inwestuj w Vlocity albo będziesz miał stres z cięciem kulek na trybie auto.
Butla 0,8 wystarczy - emerki są bardzo oszczędne w gazie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
lemon

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Nie Lip 22 2007 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za rady. generalnie przerzucę się na na mr3 i zainwestuje troche w lepsza spłuczke
do góry
cryss

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Wto Lip 24 2007 8:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lemon chesz to gdzies w usa zakupic ??? bo tez sie zastanawiam nad mr3 lub vs3 . i sam nie wiem co wybrac ?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: