Bob Long M-Tac
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Bob Long
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macm

PostWysłany: Czw Gru 25 2008 22:54    Temat postu: Bob Long M-Tac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gwiazdor przywiózł ;) wstawie fotki za kilka minut :)

Ogólnie wrażenia jak na pierwsze dotkniecie bardzo pozytywne...., bardzo dokładne wykonanie wszystkie elementy zewnętrzne z aluminium bardzo precyzyjnie wykonane i super spasowane rozbiera się modułowo odkręcając widoczne śrubki....

Lufa 0,691 14 cali
Waga 2 kg

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Dolc

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Pią Gru 26 2008 1:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faaaajny :D do mnie na gwiazdora Vice doszedł ;] jak tylko go przestrzelasz podziel się wrażeniami bo jestem bardzo ciekawy jak mtac działa bo sadze ze w ta stronę woodsball będzie szedł ;]
do góry
Macm

PostWysłany: Pią Gru 26 2008 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę więcej danych:

-gwint lufy Autococker
-mocowanie kolby Tippmann 98 (maja być dostępne inne adaptery)
-wszystkie bebechy Marq
-body aluminium obrabiane cyfrowo (nie odlew)
-akceptuje High i Low pressure
-tylko powietrze
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sob Gru 27 2008 14:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje na taki wybór. Doskonały :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
[FOKI] Beton

Drużyna: FOKI

PostWysłany: Sob Gru 27 2008 15:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macm ... błagam, nakręć jak to strzela i wrzucaj ... nigdzie nie ma ! ! !

Potwierdz tylko ze sprzet jest super i zaraz tez zamawiam
do góry
snajp

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Sob Gru 27 2008 16:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krótka prezentacja
http://www.youtube.com/watch?v=5IjJ8p_BfOs
do góry
[FOKI] Beton

PostWysłany: Nie Gru 28 2008 1:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kant dupy taka prezentacja, niech ktoś w końcu nakręci jak to strzela
do góry
EJ

Drużyna: F.S.Z.A Banda

PostWysłany: Nie Gru 28 2008 1:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie nie strzela :P tak po prostu ładnie wygląda
do góry
Macm

PostWysłany: Nie Gru 28 2008 22:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm...
przestrzelałem....
ogólnie wrażenia pozytywne...

1. jak ktoś lubi (a ja lubię:) ) klamka kopie jak EGO8 praktycznie tak samo,
2. gazożernośc 68/4500/450 2000 kulek,
3. problem z lufami przez średnice Łoża nie pasują lufy: sly (przez loga na froncie), freak, j&j...
teoretycznie można rozwiercić łoże.
4. pasują lufy Eclipse
5. wystrzeliłem 2k kulasów kilka razy był problem z utrzymaniem zadanych trybów strzelania (mam nadzieje, że po konsultacji z serwisem uda się to opanować).

dla niedowiarków :P co piszą, że to nie strzela :)))))
(kamerka na lufie)

http://www.youtube.com/watch?v=ACoAWsQGh1c
do góry
...

Drużyna: Armia Południe

PostWysłany: Nie Gru 28 2008 22:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej chłopaki a może Macm nie wrzuca filmiku bo on nie ma M-Taca tylko jakieś tanie asg z przyczepionymi na chamca okładzinami z Bob Longa:D To jest bardzo możliwe xD

Pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Macm

PostWysłany: Nie Gru 28 2008 23:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... napisał:
Ej chłopaki a może Macm nie wrzuca filmiku bo on nie ma M-Taca tylko jakieś tanie asg z przyczepionymi na chamca okładzinami z Bob Longa:D To jest bardzo możliwe xD

Pozdro

gdybyś czytał i oglądał ze zrozumieniem to:

po pierwsze ASG to głównie repliki istniejącej broni, ciekawe czego replika jest m-tac????
po drugie ASG to kaliber 6mm :P zerknij na drugie zdjęcie....
po trzecie w poście nad swoim masz link do filmiku...
po czwarte zapytaj Grela on jest z tego co czytam autorytetem od BL myślę, ze nie będzie miał problemu żeby stwierdzić co to jest....
po piąte jak będziesz chciał przestrzelać zawsze możesz napisać umówić się i przyjechać :P :P :P
do góry
Benito [FOKI]

PostWysłany: Pon Gru 29 2008 12:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macm napisał:

5. wystrzeliłem 2k kulasów kilka razy był problem z utrzymaniem zadanych trybów strzelania (mam nadzieje, że po konsultacji z serwisem uda się to opanować).

Możesz sprecyzować o co chodzi, opisać dokładniej.....
do góry
...

Drużyna: Armia Południe

PostWysłany: Pon Gru 29 2008 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macm napisał:
... napisał:

Pozdro

gdybyś czytał i oglądał ze zrozumieniem to:

po pierwsze ASG to głównie repliki istniejącej broni, ciekawe czego replika jest m-tac????
po drugie ASG to kaliber 6mm :P zerknij na drugie zdjęcie....
po trzecie w poście nad swoim masz link do filmiku...
po czwarte zapytaj Grela on jest z tego co czytam autorytetem od BL myślę, ze nie będzie miał problemu żeby stwierdzić co to jest....
po piąte jak będziesz chciał przestrzelać zawsze możesz napisać umówić się i przyjechać :P :P :P

ech chyba bez polotu jesteś albo miałeś zły humor... To już nawet zażartować nie idzie:P Przepraszam że Cię uraziłem <kwiatek>
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Macm

PostWysłany: Pon Gru 29 2008 21:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Benito [FOKI] napisał:

marker ma trzy tryby strzelania 1/3/full, jeżeli masz ustawiony np. tryb 3 marker potrafi przy którymś
powtórzeniu zamiast 3 kulek wypluć z siebie na 6 albo 4 podobnie jest w trybie semi....
problem w tym, że w takich momentach bolt działa tak jakby wyrwał się z pod kontroli płytki i oczu
i potrafi rozbić kulkę...., na 100% nie jest to wina kulki.
do góry
Dolc

PostWysłany: Wto Gru 30 2008 4:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drogą dedukcji a może alkoholu i godziny doszedłem do wniosku że musisz zmienić baterie !! (jak się mylę to poprawcie ^^(a zapewne tak jest ))
do góry
Macm

PostWysłany: Pią Sty 02 2009 23:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz chyba to nie bateria bo była to pierwsza rzecz jaka zmieniłem (chociaż dostarczyli go z duracelem).....
czekam na info z serwisu...
do góry
Benito [FOKI]

PostWysłany: Czw Sty 08 2009 21:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udało się ustalić co Boba bolało?
do góry
[FOKI] Beton

PostWysłany: Pią Sty 16 2009 1:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za 2 tyg maja mieć w Polsce kilka sztuk w jednym ze sklepów, juz dzwoniłem i ... czekam, jak tylko potwierdzą - wsiadam w auto i 500 km robie w jedna strone zeby obadac i ewentualnie kupic

Macm, daj cos noweg, napisz jak wrazenia - nakrecił bys jakis porzadny filmik
do góry
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Pią Sty 16 2009 2:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macm napisał:
Benito [FOKI] napisał:

marker ma trzy tryby strzelania 1/3/full, jeżeli masz ustawiony np. tryb 3 marker potrafi przy którymś
powtórzeniu zamiast 3 kulek wypluć z siebie na 6 albo 4 podobnie jest w trybie semi....
problem w tym, że w takich momentach bolt działa tak jakby wyrwał się z pod kontroli płytki i oczu
i potrafi rozbić kulkę...., na 100% nie jest to wina kulki.

z opisu dedukuje ze marker ma bounca (Baounce to wpadania markera w rezonans, i mimo ze nie naciskasz palcem spustu. drgania markera przy strzale powoduja nastepne strzaly...) na dzien dobry polecam wlozyc nowa baterie (tylko nie jakis szmelc) jezeli to nie pomoze to sprawdz czy masz na plytce tzw filtry debouncowe jezeli nie masz to jedynym wyjsciem jest odsuniecie spustu.
do góry
vako

Drużyna: W.O.L.F.S. SQUAD

PostWysłany: Sro Mar 18 2009 23:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są już dostępne w Polsce. Jeśli ktoś zakupił tac'a proszę niech napisze coś więcej - jak się sprawuje, czy faktycznie jest mało gazo żerny, jakieś subiektywne opinie itp. Na YT jeszcze nie ma za wiele filmików :? ...

Beton - i jak byłeś zobaczyć? Kupiłeś? ...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Bob Long Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: