Jak poprawić pracę jelit i wątroby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pebes

PostWysłany: Pią Sie 20 2021 7:21    Temat postu: Jak poprawić pracę jelit i wątroby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Odczuwam często dolegliwosci po jedzeniu jak rowneiż brzuch rośnie mi jak balon.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
leonik

PostWysłany: Pią Sie 20 2021 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rano przed zjedzeniem czegokolwiek. Szklanka wody. Ja kocham nabiał jak i słodycze. Walczyłam z miesiąc z samozaparcie i nie jedzeniem słodyczy. Nabiał jeszcze ciężej bo moja dieta to głównie nabiał. Wyszukalam ciekawe przepisy. zaczęłam jeść ciekawsze śniadania z warzywami, nie pij też samej wody. Postaraj się przekonać do Melka roślinnego. Albo do naparów. Problem może też być w ułożeniu organów bądź w rozleniwieniu mięśni brzucha, które powinny trzymać wszsytko na swoim miejscu.U mnie wisienka na torcie były wizyty u fizjo i odpowiednie masaże i ćwiczenia.

Z ziół polecam tę mieszankę https://kredensziolowy.pl/produkt/steroherbs/ - ma świetny skład oraz bardzo skutecznie reguluje pracę wątroby.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: